Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

4 Finálové kolo Jasek Liga 2009

 • 4 FINÁLOVÉ KOLO DRUŽSTIEV MLADŠÍCH ŽIAKOV JASEK LIGA 2009

  • 11. október 2009
  • Milan Kubák
  image

  Pohárová streda aj tak sa dá povedať o finálovom 4 kole štvorbojárov Jasek Ligy súťaži družstiev mladších žiakov, ktoré sa konalo dňa 30.9.2009 vo vzpieračskej hale Dukly Trenčín. Vo finálovom kole reprezentovalo naše mesto družstvo zo Športového klubu vzpierania Považan Nové Mesto nad Váhom a to jednotlivo títo pretekári: Miriam Skovajsová, Cristhopher Bím, Dominik Krajčovic, Matej Kubák a Juraj Vrábel.
  V disciplíne trojskok sa najviac podarilo z našich štvorbojárov skočiť Dominikovi Krajčovicovi 5,85 m . V hode 2 kg loptou /medzicimbalom/ dosiahol najlepší výkon z Novomešťanov Matej Kubák , ktorý hodil 2 kg loptu do vzdialenosti 7,60 m. V disciplínach trh a nadhod si celé družstvo veľmi dobre viedlo v počte dosiahnutých bodov za krásu a technické prevedenie.
  Naši pretekári dosiahli tieto jednotlivé výkony:
  Juraj Vrábel                   194 bodov
  Christhopher Bím           225 bodov
  Miriam Skovajsová         257 bodov
  Dominik Krajčovic          260 bodov 
  Matej Kubák                  283 bodov


  A takto vyzerá stav po 4 finálovom kole Jasek ligy 2009 mladších žiakov v mládežníckom štvorboji:
  Prvú priečku získalo družstvo mladších žiakov KOFI Trenčín, druhé miesto obsadilo naše družstvo A tímu Považan Nové Mesto nad Váhom a na tretom mieste skončilo družstvo Luke Trenčín. Za umiestnenie v súťaži si pohár prevzali kapitáni družstiev. Za družstvo štvorbojárov z Nového Mesta nad Váhom pohár prevzala majsterka Slovenska 2009 Miriam Skovajsová. Hlavným rozhodcom na súťaži bol predseda Športového Klubu vzpierania Považan Nové Mesto nad Váhom a medzinárodný rozhodca Ing. Ján Kahan.

  Súvisiace obrázky

  •  
   

Webová stránka bola vytvorená pomocou on-line webgenerátora WebĽahko.sk

TOPlist