Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Slovenské rekordy

..

Slovenské rekordy

  A B C D E F G H I J
1                    
                   
  Veková kategória M 35   35 - 39 r.     Veková kategória M 40   40 - 44 r.  
                   
t.v. meno výkon dátum miesto t.v. meno výkon dátum miesto
6                    
    trh         trh    
56         56        
62         62 Herák Peter 92.5 5/24/01 Teplice EM
10 69 Janíček Peter 103 5/27/06 Heinsheim EM 69 Janíček Peter 105 4/10/10 Hlohovec
11 77 Lukáč Rudolf 140.5 5/28/05 Dolný Kubín EM 77 Patasi Oskar 100 5/28/02 Stockholm EM
12 85 Ondrejka Ľubomír 120 4/12/03 Hlohovec 85 Patasi Oskar 112.5 5/21/03 Eysines EM
13 94 Oravec Ľuboš 123 9/25/10 Ciechanow WM 94 Bugár Ladislav 121 4/4/09 Hlohovec
14 105 Szabó František 125 4/12/03 Hlohovec 105 Patasi Oskar 115 9/28/04 Baden WM
15 105+ Szabó František 125 5/24/03 Eysines EM 105+ Trebichavský Ján 140 5/26/01 Teplice EM
16                    
17      nadhod         nadhod    
18  56         56        
19  62         62 Herák Peter 107.5 5/24/01 Teplice EM
20 69 Janíček Peter 130 5/27/06 Heinsheim EM 69 Janíček Peter 130 4/10/10 Hlohovec
21 77 Lukáč Rudolf 175 5/28/05 Dolný Kubín EM 77 Patasi Oskar 122.5 5/28/02 Stockholm EM
22 85 Ondrejka Ľubomír 137.5 4/12/03 Hlohovec, M SR 85 Patasi Oskar 137.5 4/12/03 Hlohovec
23 94 Bugár Ladislav 150 5/27/06 Heinsheim EM 94 Bugár Ladislav 145 4/4/09 Hlohovec
24 105 Oravec Ľuboš 159 5/24/08 Bohumin EM 105 Szabó František 145 4/4/09 Hlohovec
25 105+ Szabó František 160 5/24/03 Eysines EM 105+ Trebichavský Ján 165 5/26/01 Teplice EM
26                    
27      dvojboj         dvojboj    
28  56         56        
29  62         62 Herák Peter 200 5/24/01 Teplice EM
30 69 Janíček Peter 233 5/27/06 Heinsheim EM 69 Janíček Peter 235 4/10/10 Hlohovec
31 77 Lukáč Rudolf 315 5/27/05 Dolný Kubín EM 77 Patasi Oskar 222.5 5/28/02 Stockholm EM
32 85 Ondrejka Ľubomír 257.5 4/12/03 Hlohovec, M SR 85 Patasi Oskar 247.5 4/21/03 Eysines EM
33 94 Oravec Ľuboš 273 9/25/10 Ciechanow WM 94 Bugár Ladislav 266 4/4/09 Hlohovec
34 105 Szabó František 282 5/24/08 Bohumin EM 105 Szabó František 260 4/4/09 Hlohovec
35 105+ Szabó František 285 5/24/03 Eysines EM 105+ Trebichavský Ján 305 5/26/01 Teplice EM
36                    
37                     
38                     
39    Veková kategória M 45   45 - 49 r.     Veková kategória M 50   50 - 54 r.  
40                     
41  t.v. meno výkon dátum miesto t.v. meno výkon dátum miesto
42                    
43      trh         trh    
44  56         56        
45  62 Monduk Vincent 60 4/12/03 Hlohovec 62 Gurský Igor 90 5/24/00 Kefalonia EM
46 69         69 Gurský Igor 90 4/7/02 Hlohovec
47 77 Herák Peter 90 5/23/07 Limassol EM 77 Fischer Jozef 75 4/10/10 Hlohovec
48 85 Lenart Rudolf 102.5 5/20/03 Eysines EM 85 Patasi Oskar 105 9/22/10 Ciechanow WM
49 94 Patasi Oskar 114 4/4/09 Hlohovec 94 Patasi Oskar 107 4/10/10 Hlohovec
50 105 Mezei Tibor 133 4/10/10 Hlohovec 105 Chebeň Jaroslav 100 8/15/98 Oregon WMG
51 105+ Trebichavský Ján 125 5/24/06 Heinsheim EM 105+ Trebichavský Ján 123 4/10/10 Hlohovec
52                    
53      nadhod         nadhod    
54  56         56        
55  62 Monduk Vincent 70 4/12/03 Hlohovec 62 Gurský Igor 110 5/28/02 Stockholm EM
56 69         69 Gurský Igor 110 4/7/02 Hlohovec
57 77 Fischer Jozef 105 5/23/01 Teplice EM 77 Zvada Tibor 93 4/4/09 Hlohovec
58 85 Lenart Rudolf 127.5 5/20/03 Eysines EM 85 Patasi Oskar 131 9/22/10 Ciechanow WM
59 94 Patasi Oskar 145 4/4/09 Hlohovec 94 Patasi Oskar 135 4/10/10 Hlohovec
60 105 Mezei Tibor 150 4/10/10 Hlohovec 105 Šolc Jaroslav 131 4/4/09 Hlohovec
61 105+ Baláž Miroslav 155 3/18/00 Hlohovec 105+ Trebichavský Ján 155 4/10/10 Hlohovec
62                    
63      dvojboj         dvojboj    
64  56         56        
65  62 Monduk Vincent 130 4/12/03 Hlohovec 62 Gurský Igor 197.5 5/24/00 Kefalonia
66 69         69 Gurský Igor 200 4/7/02 Hlohovec
67 77 Fischer Jozef 190 5/23/01 Teplice EM 77 Fischer Jozef 165 4/10/10 Hlohovec
68 85 Lenart Rudolf 230 5/20/03 Eysines EM 85 Patasi Oskar 236 9/22/10 Ciechanow WM
69 94 Patasi Oskar 259 4/4/09 Hlohovec 94 Lénart Rudolf 225 5/20/08 Bohumín EM
70 105 Mezei Tibor 283 4/10/10 Hlohovec 105 Šolc Jaroslav 231 4/4/09 Hlohovec
71 105+ Trebichavský 275 5/24/06 Heinsheim EM 105+ Trebichavský Ján 278 4/10/10 Hlohovec
72                    
73                     
74                     
75    Veková kategória M 55   55 - 59 r.     Veková kategória M 60   60 - 64 r.  
76                     
77  t.v. meno výkon dátum miesto t.v. meno výkon dátum miesto
78                    
79      trh         trh    
80  56         56        
81  62 Gurský Igor 74 5/19/08 Bohumín EM 62 Gurský Igor 72 4/10/10 Hlohovec
82 69         69        
83  77 Gabrhel Jozef 93 4/10/10 Hlohovec 77        
84 85 Gallas Juraj 82.5 4/7/01 Hlohovec 85 Solovic Ivan 80 5/24/05 Dolný Kubín EM
85 94 Bachár Milan 84 5/19/08 Bohumín EM 94 Beskid Andrej 79 5/18/08 Bohumín EM
86 105 Chebeň Jaroslav 100 5/24/05 Dolný Kubín EM 105 Chebeň Jaroslav 93 5/23/06 Heinsheim EM
87 105+ Olos Milan 95 4/4/09 Hlohovec 105+ Šulla Ján 73 4/10/10 Hlohovec
88                    
89      nadhod         nadhod    
90  56         56        
91  62 Gurský Igor 86 5/19/08 Bohumín EM 62 Gurský Igor 88 4/10/10 Hlohovec
92 69         69        
93  77 Gabrhel Jozef 123 4/10/10 Hlohovec 77        
94 85 Solovic Ivan 105 4/7/01 Hlohovec 85 Solovic Ivan 100 5/24/05 Dolný Kubín EM
95 94 Bachár Milan 121 5/19/08 Bohumín EM 94 Beskid Andrej 94 5/18/08 Bohumín EM
96 105 Chebeň Jaroslav 140 5/24/05 Dolný Kubín EM 105 Chebeň Jaroslav 125 5/23/06 Heinsheim EM
97 105+ Olos Milan 120 4/4/09 Hlohovec 105+ Šulla Ján 95 4/4/09 Hlohovec
98                    
99      dvojboj         dvojboj    
100  56         56        
101  62 Gurský Igor 160 5/19/08 Bohumín EM 62 Gurský Igor 160 4/10/10 Hlohovec
102 69         69        
103  77 Gabrhel Jozef 216 4/10/10 Hlohovec 77        
104 85 Solovic Ivan 185 4/7/01 Hlohovec 85 Solovic Ivan 180 5/24/05 Dolný Kubín EM
105 94 Bachár Milan 205 5/19/08 Bohumín EM 94 Beskid Andrej 173 5/18/08 Bohumín EM
106 105 Chebeň Jaroslav 240 5/24/05 Dolný Kubín EM 105 Chebeň Jaroslav 218 5/23/06 Heinsheim EM
107 105+         105+ Šulla Ján 165 4/4/09 Hlohovec
108                    
109                     
110                     
111    Veková kategória M 65   65 - 69 r.     Veková kategória M 70   70 - 74 r.  
112                     
113  t.v. meno výkon dátum miesto t.v. meno výkon dátum miesto
114                    
115      trh         trh    
116  56         56        
117  62         62        
118  69         69        
119  77         77        
120 85         85 Veres Bartolomej 50 4/10/10 Hlohovec
121 94 Gallas Juraj 82 4/10/10 Hlohovec 94        
122  105         105 Jurčišin Stanislav 60 4/4/09 Hlohovec
123 105+         105+        
124                     
125      nadhod         nadhod    
126  56         56        
127  62         62        
128  69         69        
129  77         77        
130 85         85 Veres Bartolomej 65 4/10/10 Hlohovec
131 94 Gallas Juraj 95 4/10/10 Hlohovec 94        
132  105         105 Jurcisin Stanislav 80 4/4/09 Hlohovec
133 105+         105+        
134                     
135      dvojboj         dvojboj    
136  56         56        
137  62         62        
138  69         69        
139  77         77        
140 85         85 Veres Bartolomej 115 4/10/10 Hlohovec
141 94 Gallas Juraj 177 4/10/10 Hlohovec 94        
142  105         105 Jurčišin Stanislav 140 4/4/09 Hlohovec
143 105+         105+        
144                     
145                     
146                     
147    Veková kategória M 75   75 - 79 r.     Veková kategória M 80   80 - 84 r.  
148                     
149  t.v. meno výkon dátum miesto t.v. meno výkon dátum miesto
150                    
151      trh         trh    
152  56         56        
153  62         62        
154  69         69        
155  77 Rigla Ferdinand 47 4/4/09 Hlohovec 77        
156 85         85        
157  94         94        
158  105         105        
159  105+         105+        
160                     
161      nadhod         nadhod    
162  56         56        
163  62         62        
164  69         69        
165  77 Rigla Ferdinand 55 4/4/09 Hlohovec 77        
166 85         85        
167  94         94        
168  105         105        
169  105+         105+        
170                     
171      dvojboj         dvojboj    
172  56         56        
173  62         62        
174  69         69        
175  77 Rigla Ferdinand 102 4/4/09 Hlohovec 77        
176 85         85        
177  94         94        
178  105         105        
179  105+         105+        

II.liga 01 II.k

 
    Z Á P I S    Z O    S T R E T N U T I A                      
                           
  II.liga   II.kolo               Bratislava   23.06.2001    
                           
vaha meno roč. odd 1 2 3 trh 1 2 3 nadh dvojboj sinclair
6 85.5 Patasi Oskár 60 VME 95 100 102,5n 100 115 120 125 125 225 261.67228
7 95 Pivoda Robert 65 VME 95 100n 100 100 115 120 122.5 122.5 222.5 246.69860
8 69.3 Monduk Kristian 78 VME 80 82.5 85n 82.5 100 105 110n 105 187.5 246.40869
9 101 Szabó František 65 VME 107.5 112.5 115 115 135 140 145n 140 255 276.13934
10 84.4 Lénart Rudolf 58 VME 90 95 100 100 115 120 125n 120 220 257.52410
11 1     VME       0       0 0 0
12                           1288.44302
13                            
14  69.6 Hanesch Martin 71 DUN 70 77.5 82.5 82.5 90 95 100 100 182.5 239.14914
15 74.9 Kaprál Eduard 59 DUN 80 87,5n 87.5 87.5 107.5 112.5 117,5n 112.5 200 250.16634
16 77.9 Stračina Erich 56 DUN 80 85n 85 85 102.5 107.5 110 110 195 238.34363
17 79.5 Takáč Peter 72 DUN 75 80n 80n 75 95 100n 100n 95 170 205.41866
18 103 Jurásek Marek 77 DUN 115 120n n 115 150 160 165 165 280 301.12408
19 1     DUN       0       0 0 0
20                           1234.20185
21                            
22  71.2 Kováč Pavol 81 KNK 90 95 100n 95 120 125 n 125 220 284.03168
23 75 Rábik Miroslav 81 KNK 85 92.5 95 95 102.5 110 117.5 117.5 212.5 265.58779
24 86 Škrobian Mirosl 72 KNK 97.5 102.5 105 105 115 120 125n 120 225 260.91993
25 69.8 Rábik Ľubomír 82 KNK 85 90 92,5n 90 105 110n 110n 105 195 255.04374
26 63.2 Miterko Viktor 83 KNK 55 60 65 65 70 75 77.5 77.5 142.5 199.83916
27 1     KNK       0       0 0 0
28                           1265.42230
29                            
30  44.4 Bihari Gustav 78 WDK 50 55n 55 55 70 80 82,5n 80 135 258.89553
31 101.8 Kupčo Juraj 77 WDK 105 112,5n 112,5n 105 125 135 145n 135 240 259.16458
32 74.6 Podbrežný Mart 81 WDK 82.5 85n 85n 82.5 105 110 117,5n 110 192.5 241.37116
33 45.9 Bihari Jozef 68 WDK 55 60n 62,5n 55 70 75 80n 75 130 241.02467
34 69 Herud Miroslav 74 WDK 90 95n 95n 90 100 105 110 110 200 263.60013
35 69.1 Janíček Peter 69 WDK 110 115 117.5 117.5 140 145 147,5n 145 262.5 345.63944
36                           1368.67084
37                            
38  59.1 Očovský Marian 84 ŠTU 60 65n 65 65 80 85 87.5 87.5 152.5 225.19674
39 89.9 Scheffer Imrich 79 ŠTU 90 95 100n 95 110 115 117,5n 115 210 238.46622
40 88.9 Hudec Vladimír 84 ŠTU 70 75 77,5n 75 85 90 95n 90 165 188.33252
41 65.6 Antal Tomáš 84 ŠTU 60 70 72.5 72.5 80n 85 90n 85 157.5 214.96748
42 60.9 Kovács Alexand 86 ŠTU 60 65 67,5n 65 75 80 87,5n 80 145 209.13748
43 78.1 Varga Kornel 77 ŠTU 80 85 90n 85 100 105 110n 105 190 231.89248
44                           1119.66041
45                            
46  1. DOLNÝ KUBÍN                       1368.67084
47 2. VEĽKÝ MEDER                       1288.44302
48 3. KRASNO n/Kys.                       1265.42230
49 4. BRATISLAVA                       1234.20185
50 5. ŠTÚROVO                       1119.66041
51                            
52    Rozhodcovia: Štefánik,Rigla, Vravko, Juráš, Szabó, Sedlár                     Sedlár v.r.
53                            

II.liga 01 III.k

  A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U
1     Z Á P I S    Z O    S T R E T N U T I A                                    
                                         
  II.liga   III. kolo               Dolný Kubín  3.11.2001                  
                                         
vaha meno roč. odd 1 2 3 trh 1 2 3 nadh dvojboj sinclair       I. II. III. Spolu:
6 81.3 Patasi Oskár 60 VME 90 95 100n 95 115 120 122,5n 120 215 256.63560 1. Dolný Kubín   1399.622 1368.671 1153.958 3922.251
7 96.3 Pivoda Robert 65 VME 90 95 n 95 110 n n 110 205 226.04842 2. V.Meder   1233.502 1288.443 1342.171 3864.116
8 64.9 Buzgó Gabriel 83 VME 80 85 90 90 102.5 110 115n 110 200 275.08103 3. Krasno n/K   1257.626 1265.422 1188.157 3711.205
9 100.5 Szabó František 65 VME 107.5 112.5 115n 112.5 130 140n n 130 242.5 263.07579 4. Bratislava   1254.126 1234.202 1160.017 3648.345
10 82.4 Lénart Rudolf 58 VME 100n 100 107,5n 100 120 125 130n 125 225 266.65962 5. Štúrovo   1175.329 1119.66 1067.415 3362.404
11 64.2 Lády Ladislav 86 VME 80 85 90 90 105 110 112.5 112.5 202.5 280.71895              
12                            1342.17099              
13                                           
14  70.5 Hanesch Martin 71 DUN 75 80n 80 80 90 95 100 100 180 233.88542              
15  75 Kaprál Eduard 59 DUN 80n 80 87.5 87.5 107.5 112.5 115n 112.5 200 249.96498              
16  76.6 Stračina Erich 56 DUN 75 80n 80n 75 95 100 105n 100 175 215.99224              
17  79.5 Takáč Peter 72 DUN 75 80n 80n 75 95 100 n 100 175 211.46038              
18  101.4 Dzurus Milan 62 DUN 85 90 95 95 115 125 135 135 230 248.71394              
19  1     DUN       0       0 0 0              
20                            1160.01696              
21                                           
22  81.3 Lehocký Ľubom. 74 KNK 70 75 80n 75 80 85 90 90 165 196.95290              
23  73.8 Rábik Miroslav 81 KNK 80 85 90 90 100 107.5 112.5 112.5 202.5 255.59018              
24  90 Škrobian Mirosl 72 KNK 115 120 125 125 140 145 150n 145 270 306.44445              
25  69.3 Rábik Ľubomír 82 KNK 75n 75 85n 75 100 105 110n 105 180 236.55234              
26  71.8 Podolák Jaroslav 78 KNK 60 65 70 70 70 75 80 80 150 192.61751              
27  1     KNK       0       0 0 0              
28                            1188.15738              
29                                           
30  46 Bihari Jozef 68 WDK 50 57.5 62,5n 57.5 70 75n 75 75 132.5 245.12443              
31  95.2 Kupčo Juraj 77 WDK 100 110n 110n 100 120 135 n 135 235 260.33381              
32  74.5 Podbrežný Mart 81 WDK 85n 85 90n 85 105 110n 112.5 112.5 197.5 247.84255              
33  70.5 Janíček Peter 69 WDK 105 110n 110n 105 135n 135n 135n 0 105 136.43316              
34  67.5 Herud Miroslav 74 WDK 85 90 92.5 92.5 105 110n 110n 105 197.5 264.22435              
35  1             0       0 0 0              
36                            1153.95831              
37                                           
38  78.5 Hudec Radoslav 86 ŠTU 57.5 62.5 65n 62.5 77.5 82.5 85n 82.5 145 176.45791              
39  77.2 Varga Kornel 77 ŠTU 80 85 90 90 105 110 115n 110 200 245.72873              
40  84 Hudec Vladimír 84 ŠTU 70 75 80n 75 85 90 95n 90 165 193.61037              
41  66.2 Antal Tomáš 84 ŠTU 75n 75n 75 75 90 95 100n 95 170 230.53656              
42  60.5 Kovács Alexand 86 ŠTU 65 67.5 70 70 75 80 82.5 82.5 152.5 221.08181              
43  1             0       0 0 0              
44                            1067.41537              
45                                           
46  1. VEĽKÝ MEDER                       1342.17099              
47  2. KRASNO n/Kys.                       1188.15738              
48  3. BRATISLAVA                       1160.01696              
49  4. DOLNÝ KUBÍN                       1153.95831              
50  5. ŠTÚROVO                       1067.41537              
51                                           
52    Rozhodcovia: Ing.Buschbacher,Sedlár, Šustek, Németh, Buschbacher sr., Szabó, Stračina                     Sedlár v.r.              

Adr.masters

 
        A D R E S Á R     2  0  0  1            
                     
P.č. Priezvisko       a meno A d r e s a   roč. AK kateg. výkon telefón pozn.
4 1. VRAVKO Ondrej 000 00 Hurbanovo   63 I 85 185    
2. PIVODA Róbert 932 01 Veľký Meder Štadiónová 6 19.03.65 I 94 210   EM 2001
6 3. SZABÓ František 932 01 Veľký Meder Lesná 212 22.08.65 I 105 240   EM 2001
7 4. DZURUS Milan 000 00 Bratislava xxx 62 I 105 220    
8 5. HERÁK Peter 915 01 Nové Mesto n/V. 1.mája 1 23.12.60 II 69 190 8347717536 EM 2001
9 6. KAPRÁL Eduard 851 02 Bratislava Rovniankova 18 59 II 77 190 903,434,324 EM 2001
10 7. BÍRO Pavol 000 00 Hlohovec xxx 60 II 77 160    
11  8. LÉNART Rudolf 932 01 Veľký Meder Komárňanská 204 25.09.58 II 85 210   EM 2001
12 9. PATASI Oskár 932 01 Veľký Meder Ružová 9 60 II 85 200   EM 2001
13 10. ONDREJKA Miroslav 000 00 Hlohovec xxx 60 II 85 185    
14  11. ŠTEFÁNIK Ján 000 00 Hurbanovo Nová 6 57 II 85 180    
15  12. ŠTVRTECKÝ Mgr. Ľuboš 821 07 Bratislava Malodunajská 23 31.07.59 II 94 185 903,715,818  
16  13. DELIMAN Konšt. 000 00 Košice xxx 57 II 94 150    
17  14. TREBICHAVSKÝ Ján 915 01 Nové Mesto n/V. A.Sládkoviča 10 12.12.60 II 105+ 285 8347711044 EM 2001
18 15. FISCHER Jozef 026 01 Dolný Kubín Matúškova 1639/12 26.09.56 III 77 180   EM 2001
19 16. STRAČINA Erich 851 01 Bratislava Vavilovova 14 02.08.56 III 77 180   EM 2001
20 17. BUZGÓ Ľudovít 932 01 Veľký Meder Nám. mládeže 2101/32 26.06.54 III 105+ 240 709 555 36 31 EM 2001
21 18. BALÁŽ Miroslav 974 01 Banská Bystrica Oremburská 4 20.04.54 III 105+ 240    
22  19. OLOS Milan 034 91 Ľubochňa Švošov 199 06.01.53 III 105+ 230 848 439 14 35 EM 2001
23 20. GURSKÝ Igor 974 01 Banská Bystrica Moskovská 44 31.08.50 IV 62 180   EM 2001
24 21. BÁLINT Mgr. Ladislav 000 00 Bratislava xxx 47 IV 77 120    
25  22. VRBENSKÝ Mikuláš 034 01 Ružomberok Bystrická 38/1 05.12.47 IV 85 220 848,323,941  
26  23. HOMIŠAN Ján 974 01 Banská Bystrica Beskydská 22 15.01.49 IV 85 200    
27  24. KOVAČOVIČ Miroslav 811 08 Bratislava Moskovská 11 15.02.49 IV 85 180 905598232 EM 2001
28 25. SEDLÁR Ing. Jozef 851 04 Bratislava Mamateyova 14 06.06.47 IV 94 190 7 622 46 021 EM 2001
29 26. SOLOVIC Ivan 915 01 Nove Mesto n/V Javorinská 36 14.10.45 V 85 200   EM 2001
30 27. GALLAS Juraj 000 00 Hlohovec xxx 44 V 85 165    
31  28. FATIN Cyril 000 00 Ružomberok xxx 44 V 94 162.5    
32  29. CHEBEŇ Jaroslav 974 00 Banská Bystrica Chabenecká 2 08.06.46 V 105 210 884,147,526 EM 2001
33 30. GUMÁN Dr. Karol 040 01 Košice Tŕňová 9 40 VI 77 145    
34  31. KAHAN Ing. Ján 915 01 Nové Mesto n/V Trenčianska 24 23.12.60          
35  32. VAVROVIČ Dr. Dušan 832 30 Bratislava Junácka 6 24.11.47          
36                       

Webová stránka bola vytvorená pomocou on-line webgenerátora WebĽahko.sk

TOPlist